• Wpisów: 50
  • Średnio co: 42 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 14:20
  • Licznik odwiedzin: 19 323 / 2144 dni
 
nailsbymagda
 
Dziewczyny jaaaakiś czas temu podczas ściągania hybryd z moich własnych paznokci doznałam strasznego bólu. Nie wydaje mi się, żebym trzymała  aceton dłużej niż zalecane. Paznokcie stały się tak miękkie, że łamały mi się w miejscach, które można było podpiąć do problemu osób obgryzających paznokcie. Nie wiedziałam co mam robić. Były czerwone, z plamami. Nic nie robiłam. Niczego nie nakładałam, aż do teraz. Odbudowały się, są twarde, ale mimo to chciałabym przetestować tą odżywkę. Jestem zadowolona z aplikacji. Świeci się tylko przez chwilę, a jak wyschnie pozostawia delikatną poświatę. Paznokcie wyglądają na zadbane. Jest bezbarwna.
image_rls56.jpg

Jestem prze-szczęśliwa, że mój koszmar dobiega końca, bo najgorszy jest fakt, że nie wiem co się stało z moimi paznokciami. Teraz mogę cieszyć się długością o jakiej wcześniej mogłam pomarzyć, a po dotknięciu płytka już nie boli.

Wracając do odżywki, zaczęłam od dzisiaj. Po miesiącu czasu odezwę się i zobaczymy, czy zajdą po niej jakieś istotne zmiany. Kupiłam ją w Rossmanie, bo kosztowała jakieś śmieszne pieniądze.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego