• Wpisów: 50
  • Średnio co: 43 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 14:20
  • Licznik odwiedzin: 19 752 / 2227 dni
 
nailsbymagda
 
Cześć Kochane!

Przepraszam za nieobecność, ale przeprowadzka z jednego miejsca, na drugie wypompowała mnie totalnie. Pakowanie, wnoszenie kartonów, sprzątanie, a to jeszcze nie koniec! Za to mam piękne widoki. Słońce, które świeci od rana do wieczora, windę i obok bloku budkę z niesamowitymi lodami :P Nie mogę oczywiście zapomnieć o Pepco ;)

Internetu póki co nie mam, ale w przyszłym tygodniu powinni przyjść panowie i podłączyć nam wreszcie okno na świat ;) Korzystam z tego, że jestem w uroczym miejscu za Stargardem Szczecińskim i koję stresy w blasku słońca.

Skrzynkę mailową miałam niesamowicie zapchaną, ale udało mi się odczytać ponad tysiąc wiadomości. Byłam u Was, zachwycałam się Waszymi pracami i zostawiłam nie jeden komentarz. Pinger niestety trochę szaleje, a ja nie wiem dlaczego nikt z tym nic nie robi!

Jestem dodatkowo na ostatniej prostej na uczelni. 29 czerwca się bronię, więc trzymajcie za mnie kciuki! Pozostaje tylko zrzucić zdjęcia z aparatu i pochwalić się kilkoma pracami, a co ;)

Mam nadzieję, że macie się dobrze. Miejmy nadzieję, że słońca będzie jak najwięcej, a wraz z nim przyjdzie mnóstwo inspiracji :)

Buziaki!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego